Informace pro rodiče

Plánovanou nepřítomnost dítěte  je potřeba nahlásit nejpozději den předem do 13:00 hodin.

V případě neočekávané nepřítomnosti nebo nemoci dítěte je možné omluvit dítě telefonicky a vyzvednout si stravu do jídlonosiče v 11 :30  hodin v  kuchyni MŠ.

Pokud není dítě řádně omluveno, bude mu stravné počítáno v plné výši.

Po nepřítomnosti musí být dítě včas, nejpozději den předem do 12:00 hodin, nahlášeno v  MŠ (jinak nebude do mateřské školy následný den přijato).

Je nezbytné, aby dítě při vstupu do MŠ zvládlo základní hygienické a společenské návyky (samostatné používání WC, kapesníku, používání lžíce u jídla, zvládlo sezení u stolečku při jídle, pití z  hrnečku apod.)

Do kolektivu může dítě pouze ZCELA ZDRAVÉ!

Rodiče by měli sledovat vývěsky v šatně s aktuálními informacemi.

ZA POCHOPENÍ VÁM DĚKUJÍ UČITELKY MŠ.

Co s sebou do MŠ

Dítě by mělo mít vhodné oblečení, obutí, jak na pobyt ve třídě (zástěrka, kalhoty, papuče), tak na pobyt venku – zahrada, vycházka.

Oblečení dětí by mělo mít kapsičku na kapesník a poutko na uložení oděvů v šatně. Usnadníte tím svému dítěti ukládání šatstva v šatně.

Na odpolední odpočinek potřebují děti pyžamko.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

--- infopanel ----

msjestrebi@seznam.cz